Quatro strieborná karta

Quatro strieborná karta je vernostná karta určená pre klientov Quatro, ktorí si svoje splátky hradia načas a v stanovených termínoch, tak ako bolo dohodnuté v zmluve. Po niekoľkých riadne uhradených mesačných splátkach (spravidla po 9) získa Quatro striebornú kartu každý klient. Jej hlavnou výhodou je umožniť klientom ešte pohodlnejší nákup na splátky bez dokladovania príjmu a ďalšej administratívy. S Quatro striebornou kartou tak môžete nakupovať potrebný tovar ešte pohodlnejšie a rýchlejšie, pričom stačí predložiť občiansky preukaz a vernostnú kartu. Okrem toho, ako ďalší benefit spoločnosť Consumer Finance Holding (pod ktorú spadá aj obchodná značka Quatro) umožňuje získať tovar s nulovou akontáciou, teda na nákup vybraného tovaru nemusíte mať našetrené žiadne vlastné prostriedky.
Držitelia striebornej karty môžu nakupovať na splátky až do výšky 5000 € (bez dokladovania príjmu ) a s potvrdením príjmu manžela či manželky až do výšky 7000 €.

Nakupovať môžete na splátky v kamenných ale aj v internetových obchodoch. Momentálne Consumer Finance Holding spolupracuje s viac ako 8000 kamennými predajňami po celom Slovensku, pričom sortiment je skutočne široký. Na splátky si môžete objednať jazykový kurz, autoškolu, čerpadlo, garážovú bránu, novú kuchyňu, elektrospotrebiče, vybavenie pre deti, skrátka nákupom na splátky cez Quatro sa dá financovať takmer čokoľvek. Okrem bohatej siete kamenných predajní neustále pribúda aj počet nových internetových obchodov, v ktorých môžete získať tovar pohodlne, bez toho, aby ste museli niekam telefonovať či chodiť. Mimoriadne obľúbené sú internetové obchody, v ktorých je možné nakupovať na splátky auto doplnky, pneumatiky, stavebniny, počítače (SHARK Computers) a bielu a čiernu techniku (Andrea shop) .

Okrem pohodlného nakupovania, so striebornou kartou získate takzvanú knižku plnú výhod. Jej držitelia majú možnosť tovar nakúpiť a začať splácať až o 3 mesiace. Spoločnosť nedávno vydala takzvanú limitovanú edíciu striebornej karty, vďaka ktorej je Váš nákup vybavený prednostne už do troch minút, čo je odmena za to, že ste verným klientom tejto spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť rýchlu podporu na emaily top@quatro.sk na ktorom získate odpoveď najneskôr do 15 minút.

Okrem toho sa môžete zapojiť do množstva súťaží o hodnotné ceny alebo získať s O2 paušálom mobil za 2 €.

Žiadne komentáre: