Dostupná pôžička Poštová Banka

Dostupná pôžička je mimoriadne úspešným produktom Poštovej Banky. Jej vybavenie je rýchle a jednoduché no má jeden háčik – takýto úver môže získať len zamestnaná osoba alebo osoba poberajúca dôchodok. Poštová Banka si získala už veľa klientov, ktorí každým mesiacom pribúdajú. Napriek mnohým výhodám však opäť treba zdôrazniť – nezadlžujte sa, pokiaľ to nie je naozaj nevyhnuté. Deťom síce spraví radosť drahý darček, no radosť vydrží pár dní ale dlh zostane. Preto ešte pred tým, než sa rozhodnete pre tento úver, zvážte všetky pre a proti.

Charakteristika Dostupnej pôžičky z Poštovej Banky
logo postovej banky
Tento bezúčelový úver sa poskytuje sa vo výške od 400 - 7000 € s dobou splatnosti od 24 - 72 mesiacov. Získate ju aj bez dokladovania príjmu (táto výhoda platí len pre ľudí zamestnaných na Slovensku) a bez ručiteľa.  V prípade, že máte účet vedený v Poštovej banke získate Dostupnú pôžičku bez poplatkov za zriadenie a bez mesačných poplatkov. Ak máte účet vedený v inej ako v Poštovej banke, bude Vás poskytnutie úveru stáť 29,87 €. Túto istú sumu zaplatíte, ak chcete pôžičku v hotovosti. Vo všetkých prípadoch je vedenie úverového účtu bezplatné. Klienti banky oceňujú hlavne možnosť nízkych mesačných splátok už od 13 € a možnosť začať splácať až o 6 mesiacov. Mesačné splátky sú rovnaké počas celej doby splatnosti.

Úroky a poplatky
  • úroková sadzba sa pohybuje od 7,50 – 32,50 % ročne. Konkrétnu výšku úroku pre Vás sa dozviete na ktorejkoľvek pobočke PB
  • v prípade že sa omeškáte so splátkou zaplatíte úrok vo výške 9% plus poplatok za zaslanie upomienky: prvá upomienka stojí 9,96 €, ďalšia je o niečo drahšia - 24,90 €
  • pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť, ale musíte zaplatiť isté percento z nesplatenej istiny - ak zostáva do dátumu konečnej splatnosti menej ako rok, zaplatíte poplatok 0,5% ak je to viac ako jeden rok tak poplatok bude vo výške 1% z nesplatenej istiny (tieto sadzby platia pre úvery poskytnuté od 11. júna 2010). Ak ste si vzali pôžičku pred týmto dátumom, bude Vás predčasné splatenie alebo mimoriadna splátka stáť až 4%.

Pre koho je určená
  • osoba od 18 -70 rokov, ktorá je zamestnaná viac ako 3 mesiace a má trvalý pobyt v SR
  • dôchodca, ktorý nepresiahol vek 70 rokov a poberá starobný, výsluhový alebo invalidný dôchodok
Podmienky získania 

Na vybavenie žiadosti budete potrebovať občiansky preukaz a doklad preukazujúci trvalý pobyt (napríklad faktúra ze telefón alebo plyn. Žiadosť si môžete podať na akejkoľvek pošte alebo pobočke Poštovej banky.
Infolinka
Ak máte záujem o tento úver, môžete sa informovať na tomto telefónnom čísle: 0850 211 211

Záver
Jedná sa o zaujímavý úver ktorý má férovo nastavené úrokové sadzby a podmienky poskytnutia a ktorý sa teší vysokej obľube aj vďaka masívnej reklamnej kampani.
A aký je Váš názor? Podeľte sa o Vaše skúsenosti v diskusii.

Žiadne komentáre: